Рус

Київ - Львів на 120м3

Количество постов — 17
Шукаю постійні завантаження Київ - Львів на 120м3 до 14т. тел: 80985783487
0
0
Поделиться

Шукаю постійні завантаження Київ - Львів на 120м3 до 14т. тел: 80985783487



Яка ставка Вас влаштовує?

Я тэбэ одын умный вещ скажю,толко ты нэ абижяйся... из к/ф "Мимино"
0
0
Поделиться
Запропонуйте. Розглянемо пропозиції
0
0
Поделиться

Запропонуйте. Розглянемо пропозиції



Я запитав конкретно-скільки Вам треба,а не скільки я готовий платити? А питанням на питання відповідають зазвичай в Одесі.:)

Я тэбэ одын умный вещ скажю,толко ты нэ абижяйся... из к/ф "Мимино"
0
0
Поделиться
Якака форма оплати?
0
0
Поделиться

Якака форма оплати?


Готівка,або Б/Н на единий податок.


Я тэбэ одын умный вещ скажю,толко ты нэ абижяйся... из к/ф "Мимино"
0
0
Поделиться
И так, звонок другу или помощь зала?
Олег.
0
0
Поделиться
ЦитатаЦитата (ЧП Полудень, 19.08.2009 17:34):

И так, звонок другу или помощь зала?
Олег.



Помощь зала!!!

По семьвосемдесят безнал!!!

Стоп... 14тонн то мабуть Юмба???


Александр.
0
0
Поделиться
Мумба:)
0
0
Поделиться

Мумба:)


ПопрАшУ не путать с человеком:

Мумба-Юмба, Нкваме Нкрумович Сесе Секу Куку Нгбенду ва за Банга Хайле Мариам
(наст. имя — фон Шниперсон, Иннокентий Бенционович) (1925—1961).



Александр. :)
0
0
Поделиться
Играл, угадал все буквы....но не смог прочитать слово.
Олег.
0
0
Поделиться
ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 19.08.2009 17:53):


Мумба:)


ПопрАшУ не путать с человеком:

Мумба-Юмба, Нкваме Нкрумович Сесе Секу Куку Нгбенду ва за Банга Хайле Мариам
(наст. имя — фон Шниперсон, Иннокентий Бенционович) (1925—1961).



Александр. :)


А это Вы на каком Изыке токо шо выразились?
0
0
Поделиться
ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 19.08.2009 17:42):

ЦитатаЦитата (ЧП Полудень, 19.08.2009 17:34):

И так, звонок другу или помощь зала?
Олег.



Помощь зала!!!

По семьвосемдесят безнал!!!

Стоп... 14тонн то мабуть Юмба???


Александр.



Ні,то не юмба,то легенька 120-ка,як у мене,"голова"-5тонн,причіп-8-9 тонн,але чому людина нехоче назвати свою ставку-незрозуміло.Шановний,небійтесь мене здивувати,або навпаки вігнати у ступор,я вже звик до всього.Назвіть ставку,і почнемо предметну,конструктивну розмову.В крайньому випадку напишіть в лічку,якщо стісняєтесь.


Я тэбэ одын умный вещ скажю,толко ты нэ абижяйся... из к/ф "Мимино"
0
0
Поделиться
Аккаунт удален

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 19.08.2009 17:42):

ЦитатаЦитата (ЧП Полудень, 19.08.2009 17:34):

И так, звонок другу или помощь зала?
Олег.



Помощь зала!!!

По семьвосемдесят безнал!!!

Стоп... 14тонн то мабуть Юмба???


Александр.



Ні,то не юмба,то легенька 120-ка,як у мене,"голова"-5тонн,причіп-8-9 тонн,але чому людина нехоче назвати свою ставку-незрозуміло.Шановний,небійтесь мене здивувати,або навпаки вігнати у ступор,я вже звик до всього.Назвіть ставку,і почнемо предметну,конструктивну розмову.В крайньому випадку напишіть в лічку,якщо стісняєтесь.


Я тэбэ одын умный вещ скажю,толко ты нэ абижяйся... из к/ф "Мимино"

а як же ми?хочете,щоб полопали від жаги пізнати це "ВЕЛИКЕ"(ставку),у Вас совість є?не знущайтесь з людей..........з нас є кому знущатись.
0
0
Поделиться

Шукаю постійні завантаження Київ - Львів на 120м3 до 14т. тел: 80985783487


Можно предоставить такие загрузки, только Вы доплатите на топливо.

Спокойствие и только спокойствие
0
0
Поделиться
а взагалі яка зараз ціна з Києва на захід (Львів, Луцьк)? скажу чесно не їздив туда з листопада 2008 року після того як застряг на пару днів, зараз з’являються замовлення по більш-менш нормальній ціні в один бік 7 грн., але не маючи повної картинки не хочеться просто зробити добре діло
0
0
Поделиться
Аккаунт удален
Макеевка-Львов 20т 86м3 4100 бн НДС. И уезжают ведь, за 30 сек заявки закрываются...

Сергей К.
0
0
Поделиться

Авторизуйтесь для возможности отправлять сообщения

Кто читает тему:

Пользователей 0 / Гостей 0
Новые темы
Похожие темы