Рус
Київ - Львів на 120м3
Количество постов — 17
Шукаю постійні завантаження Київ - Львів на 120м3 до 14т. тел: 80985783487
Шукаю постійні завантаження Київ - Львів на 120м3 до 14т. тел: 80985783487
Яка ставка Вас влаштовує?
Я тэбэ одын умный вещ скажю,толко ты нэ абижяйся... из к/ф "Мимино"
Запропонуйте. Розглянемо пропозиції
Запропонуйте. Розглянемо пропозиції
Я запитав конкретно-скільки Вам треба,а не скільки я готовий платити? А питанням на питання відповідають зазвичай в Одесі.

Я тэбэ одын умный вещ скажю,толко ты нэ абижяйся... из к/ф "Мимино"
Якака форма оплати?
Якака форма оплати?
Готівка,або Б/Н на единий податок.
Я тэбэ одын умный вещ скажю,толко ты нэ абижяйся... из к/ф "Мимино"
И так, звонок другу или помощь зала?
Олег.
Олег.
И так, звонок другу или помощь зала?
Олег.
Помощь зала!!!
По семьвосемдесят безнал!!!
Стоп... 14тонн то мабуть Юмба???
Александр.
Мумба

ПопрАшУ не путать с человеком:
Мумба-Юмба, Нкваме Нкрумович Сесе Секу Куку Нгбенду ва за Банга Хайле Мариам
(наст. имя — фон Шниперсон, Иннокентий Бенционович) (1925—1961).
Александр.

Играл, угадал все буквы....но не смог прочитать слово.
Олег.
Олег.
Мумба

ПопрАшУ не путать с человеком:
Мумба-Юмба, Нкваме Нкрумович Сесе Секу Куку Нгбенду ва за Банга Хайле Мариам
(наст. имя — фон Шниперсон, Иннокентий Бенционович) (1925—1961).
Александр.

А это Вы на каком Изыке токо шо выразились?

И так, звонок другу или помощь зала?
Олег.
Помощь зала!!!
По семьвосемдесят безнал!!!
Стоп... 14тонн то мабуть Юмба???
Александр.
Ні,то не юмба,то легенька 120-ка,як у мене,"голова"-5тонн,причіп-8-9 тонн,але чому людина нехоче назвати свою ставку-незрозуміло.Шановний,небійтесь мене здивувати,або навпаки вігнати у ступор,я вже звик до всього.Назвіть ставку,і почнемо предметну,конструктивну розмову.В крайньому випадку напишіть в лічку,якщо стісняєтесь.
Я тэбэ одын умный вещ скажю,толко ты нэ абижяйся... из к/ф "Мимино"
И так, звонок другу или помощь зала?
Олег.
Помощь зала!!!
По семьвосемдесят безнал!!!
Стоп... 14тонн то мабуть Юмба???
Александр.
Ні,то не юмба,то легенька 120-ка,як у мене,"голова"-5тонн,причіп-8-9 тонн,але чому людина нехоче назвати свою ставку-незрозуміло.Шановний,небійтесь мене здивувати,або навпаки вігнати у ступор,я вже звик до всього.Назвіть ставку,і почнемо предметну,конструктивну розмову.В крайньому випадку напишіть в лічку,якщо стісняєтесь.
Я тэбэ одын умный вещ скажю,толко ты нэ абижяйся... из к/ф "Мимино"
а як же ми?хочете,щоб полопали від жаги пізнати це "ВЕЛИКЕ"(ставку),у Вас совість є?не знущайтесь з людей..........з нас є кому знущатись.
Шукаю постійні завантаження Київ - Львів на 120м3 до 14т. тел: 80985783487
Можно предоставить такие загрузки, только Вы доплатите на топливо.
Спокойствие и только спокойствие
а взагалі яка зараз ціна з Києва на захід (Львів, Луцьк)? скажу чесно не їздив туда з листопада 2008 року після того як застряг на пару днів, зараз зявляються замовлення по більш-менш нормальній ціні в один бік 7 грн., але не маючи повної картинки не хочеться просто зробити добре діло
Макеевка-Львов 20т 86м3 4100 бн НДС. И уезжают ведь, за 30 сек заявки закрываются...
Сергей К.
Сергей К.
Авторизуйтесь для возможности отправлять сообщения
Новые темы
Похожие темы



